Serdecznie zapraszamy, bo naprawdę warto!!!

Drogi Rodzicu !!!sowa

Dnia 26.11. (środa) o godzinie 17.00 w naszym przedszkolu odbędzie się seminarium dla Rodziców pt. „Deficyty emocjonalne dziecka”, które poprowadzi wysokiej klasy specjalista Arkadiusz Hornik – pedagog, psycholog, założyciel i dyrektor ośrodków socjoterapeutycznych na terenie całego kraju. To człowiek z niezwykłą mocą, mądrością i charyzmą.

Dlaczego warto być tego dnia z nami?
Seminarium pomoże Państwu  i nam wzmocnić umiejętności wychowawcze, poprawić relacje z naszymi dziećmi, dociec źródła problemów i poradzenia sobie z nimi, aby nasze dzieci jak najlepiej przeżyły swoje dzieciństwo. Osobiście doświadczyliśmy tego spotkania w roku ubiegłym  i naprawdę serdecznie polecamy zagospodarować  czas tak, aby być z nami tego dnia !!!